Czytaj więcej na demagog.org.pl
- W referendum akcesyjnym w 2003 roku zadane zostało pytanie: „Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?”, a 77 proc. Polaków opowiedziało się za tą decyzją.
- Traktat z Lizbony, który wszedł w życie 1 grudnia 2009 roku, przekształcił UE w jednolitą organizację międzynarodową, czego skutkiem było wyposażeniem UE w zdolność prawną w zakresie powierzonych jej kompetencji.
Unia Europejska została nam, narodowi, wmuszona na siłę i podstępem. Gdy strajkowaliśmy i wiecowali w czasach solidarnościowego zrywu, mawiało się, że spod sowieckiej „okupacji” chcemy POWRÓCIĆ do Zachodu. Nie związać się z jakąś zachodnią strukturą, lecz powrócić do Zachodu. Celem było uwolnienie się od dominacji Moskwy. Głosiliśmy hasło: „Sowieci do domu!” Gdy Sowieci wyszli, w tym momencie sytuacja powróciła do oczekiwanej przez nas normy. Miał to być koniec tej rzekomo bezkrwawej wojny. Cel został osiągnięty. A tymczasem pewne siły zaczęły od tego momentu realizować swój własny cel, zaczęły wciągać Polskę w pułapkę innej z kolei struktury — w pułapkę innej dominacji, innej okupacji, czyli do Unii Europejskiej. Unia po referendum przekształcała się coraz to inaczej, przybywały jakieś nowe traktaty, aż w końcu stan faktyczny jest taki, że tkwimy w reżimowej strukturze ze stolicą jawną w Brukseli, a tajną w Berlinie (najprawdopodobniej).
Dopóki Unia Europejska nie wyniesie się z Polski, to nie ma o czym mówić. Na początek proszę o prawa dla polskiej mniejszości narodowej w Polsce. Unia Europejska to jest zakamuflowany okupant.
CZAS ŻNIW:
- Pakt Ribbentrop-Mołotow to pakt o nieagresji.
- Układ Warszawski to nie była okupacja, lecz dominacja
- Patrioci polscy na uchodźstwie, typu pan Brzeziński potraktowali USA instrumentalnie.
- Państwa europejskie wykorzystały amerykański antykomunizm do założenia agresywnej Unii Europejskiej i ekonomicznego podboju Polski.
