TO NIE SĄ MOJE DŁUGI >>>

ANTYKOMUNIZMEM
POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ INTERPOL!!!

Mam pytanie…

USA

Teatr kukiełkowy Stanów Zjednoczonych

Polska liczy prawie 38 mln ludności. Wszystkimi Polakami nie da się sterować bezpośrednio, ale można i steruje się pośrednio – różnymi metodami socjotechnicznymi. Można natomiast i steruje się bezpośrednio ważnymi urzędami, urzędnikami aparatu państwowego, a także spośród ludności cywilnej wybranymi dla jakichś celów osobami. Wkurzył mnie dziś do czerwoności pewien list od urzędu państwowego, decyzja w nim ujęta została całkowicie wysterowana przez służby tajne. Moje doświadczenia z okresu kilkudziesięciu lat każą mi sądzić, że służby te działały pod kierunkiem i na zlecenie USA. Tak więc współwinne popełnionego przez polskie służby wspomnianego przestępstwa są Stany Zjednoczone!

STANY ZJEDNOCZONE SĄ WIELKIE, SILNE I MĄDRE! – o to chodzi w tej proxy wojnie. (Większe, silniejsze i mądrzejsze od Chin). Z tym hasłem na ustach powinniśmy dzień zaczynać i z tym hasłem – kończyć.

Regiony:    

„Atak dronów z kontenerów na rosyjskie lotniska wojskowe | Rozmowy w Stambule bez udziału Polski” – dr Leszek Sykulski [YT]


Atak dronów z kontenerów na rosyjskie lotniska wojskowe | Rozmowy w Stambule bez udziału Polski

Konwencje Genewskie art. 37 – wymienione w podkaście.

I jeszcze jedno video, kontynuujące temat ataku dronów z kontenerów, a ponadto zawiera bardzo ważne omówienie stanowiska premiera Viktora Orbana:
„Orban: Akcesja Ukrainy do UE przyspieszyłaby federalizację | Międzynarodowa Organizacja Mediacji”

Regiony:                

Wybory, hurrrra!

Pojutrze wybory na prezydenta RP. Każda myśląca istota wie, że to wybór między dżumą a cholerą. Wie, że kandydaci zostali mianowani przez “deep state”. A który “deep state” – polski, amerykański, żydowski czy jakiś globalny – to jest skomplikowane jak międzynarodowe zależności, ciężko się w tym wyznać. Ale ja mam swoje zdanie. I tu pozornie nie na temat przedstawię cytat:  

MK-Ultra? W niektórych przypadkach, napastnik wydaje się być oderwany od rzeczywistości, pozbawiony emocji, przypominający obiekt zaprogramowany. Idea kontroli umysłu, często sprowadzana do spisku, jest w rzeczywistości historycznie uzasadniona: program MK-ULTRA, zainicjowany przez CIA, wykazał, że możliwe jest indukowanie zachowań za pomocą technik psychofarmakologicznych oraz głębokiej sugestii. Czy jest zatem możliwe, że tego rodzaju aktywne procedury były praktykowane wobec wybranych osób?

wolnemedia.net – „Auto uderza w tłum, czyli kiedy „przypadek” staje się normą”

Moje życie przebiegło według zasady “im gorzej, tym lepiej”. Zasady wyznawanej przez Stany Zjednoczone. Ta amerykańska zasada znana jest na całym świecie, mnóstwo narodów z jej powodu płakało i płacze. Dobrze znana jest na przykład w krajach, w których USA wspierało gangi narkotykowe. Ale nie tylko narkotykowe. Amerykanie wspierają wszelkiego rodzaju bandytyzm i destrukcję. Oni po prostu nie umieją rządzić i współpracować z krajami normalnymi. I z ludźmi normalnymi. Tak oto amerykańska zasada “im gorzej, tym lepiej” trafiła do Polski.  

Regiony:    

Niemcy i migranci

Dowiaduję się z mediów, że Niemcy wciskają nam tu do Polski migrantów. Moim zdaniem, Poska nie powinna tych migrantów przyjmować. Skoro Niemcy zachowują lojalnośc webec USA, to niech męczą się z migrantami sami. Migranci to ofiary amerykańskich wojen. Amerykanie niszczą ludziom domy, ich kraje, ludzie zmuszeni są uciekać. Niemcy, z lojalności do Stanów Zjednoczonych, udają, że problemu nie rozumieją.

Regiony:        

„Alarmująca oferta. Media: wysłannik Trumpa miał zaproponować ją Rosji” [wp.pl]

Według agencji Reutera, specjalny wysłannik Donalda Trumpa – Steve Witkoff – w rozmowie z przedstawicielami Rosji miał stwierdzić, że najszybszym sposobem na osiągnięcie zawieszenia broni jest przyznanie Rosji prawa do kontroli nad czterema regionami na wschodzie Ukrainy. Witkoff miał o tym rozmawiać również z Donaldem Trumpem.

wp.pl
Regiony:        

Złoty środek

Kapitalizm bez dozy komunizmu jest jak zupa bez soli. Konieczna jest nacjonalizacja dwóch gałęzi przemysłu: zbrojeniowego i farmaceutycznego. Domyślam się, że ten pomysł nacjonalizacji nie podoba się właścicielom firm, ale nie da się inaczej wydobyć z globalnej pułapki wywoływania wojen celowo dla zysku ani leczenia na niby też z motywu zysku.

Regiony:    

„To nie fabryka, to pobojowisko – niemiecki ekspert o gigafabryce Tesli pod Berlinem” [auto-swiat.pl]

Tesla Gigafactory Berlin-Brandenburg w Grünheide wciąż wzbudza kontrowersje. Tym razem nie chodzi już tylko o jej wpływ na środowisko naturalne, ale o to, w jakich warunkach pracują zatrudnieni tam ludzie i co grozi tym, którzy idą na zwolnienie.

Warunki pracy w Grünheide są katastrofalne. Wskaźnik wypadków jest trzykrotnie wyższy niż w porównywalnych zakładach konkurencji. Tylko w pierwszym roku po otwarciu, karetki pogotowia lub helikoptery ratunkowe musiały być wzywane około 250 razy. Pracownicy zostali oblani ciekłym aluminium lub kwasem solnym, stracili kończyny. To, co dzieje się tutaj, nie ma nic wspólnego z nowoczesnym miejscem pracy, to bardziej równa się pobojowisku – w tak dramatyczny sposób na łamach niemieckiego portalu Focus.de opisuje sytuację panującą w Gigafabryce znajdujące się blisko granicy z Polską, Kishor Sridhar – wykładowca akademicki, doradca biznesowy i autor książek o zarządzaniu.

Od początku fabryka Tesli pod Berlinem wzbudzała olbrzymie kontrowersje. Mimo że produkowane w niej auta mają przyczyniać się do proekologicznej transformacji w dziedzinie mobilności, to jej budowa i funkcjonowanie od początku nie podobały się m.in. ekologom, ale też i mieszkańcom Brandenburgii. Zarzuty dotyczyły m.in. gigantycznego zużycia wody i produkcji wielkich ilości ścieków, konieczności wycinki lasów pod rozbudowę zakładu. Problemy pojawiły się już na etapie przygotowań budowy zakładu – firma długo nie była w stanie spełnić nałożonych na nią wymogów, później termin otwarcia zakładu był wielokrotnie przekładany.

Za lokalizacją fabryki w pobliżu Berlina, a nie np. w Polsce, w Czechach czy na Słowacji przemawiać miało m.in. to, że Niemcy największy w Europie rynek motoryzacyjny, do tego lokalizacja jest dobrze skomunikowana. Decyzja o otwarciu fabryki Tesli akurat w Niemczech była dla wielu zaskakująca i to z wielu względów. Niemcy należą do państw o bardzo wysokich kosztach pracy i drogiej energii, a wysoka pozycja związków zawodowych jest tam już niemal legendarna, podobnie jak bardzo rygorystyczne przepisy prawa pracy. Tymczasem inne zakłady należące do Elona Muska nie były znane z przesadnie „propracowniczego” podejścia – sam Elon Musk uchodzi za trudnego i nieprzewidywalnego szefa. Teraz okazuje się, że jednak niemieckie podejście do pracy Muskowi przeszkadza.

Czytaj więcej na auto-swiat.pl

Regiony:    

Wspólnicy osiągnęli między sobą… zawieszenie broni.

W Arabii Saudyjskiej Stany Zjednoczone i Ukraina ustanowiły 30-dniowe zawieszenie broni. Między USA a Ukrainą? Nie. Między Ukrainą a Rosją. W imię tego zawieszenia USA przywróciły pomoc wojskową dla Ukrainy, czyli postąpiły odwrotnie proporcjonalnie do tego, czego wymaga Rosja, aby na zawieszenie broni się zgodzić. Czy ktoś coś z tego rozumie??

Regiony:        

Albo oni, albo my!

Już w pierwszych latach osimdziesiątych straszono nas, że Rosjanie wejdą do Polski z interwencją. Nie weszli. Gdy wyszli z Polski po Okrągłym Stole, straszono nas, że wrócą. Nie wrócili.

Na początku istnienia „Solidarności” śpiewało się piosenkę dla dzieci, w której niedźwiedź symbolizował Związek Radziecki:

Stary niedźwiedź mocno śpi,
stary niedźwiedź mocno śpi.
My go nie zbudzimy, bo się go boimy,
jak się zbudzi, to nas zje.
My go nie zbudzimy, bo się go boimy,
jak się zbudzi, to nas zje.
/…/

Nasze władze polityczne, a co gorsza nawet przedstawiciele Wojska Polskiego straszą nas Ruskimi w dalszym ciągu. Realizują rusofobię. Niechże uświadomią sobie wreszcie, że naród polski straszony jest Ruskimi od prawie pół wieku!! Przecież to ogrom czasu!! Cała epoka!! Wydają wielkie pieniądze na pomoc Ukrainie, przekazują uzbrojenie. Udzielając pomocy, zubożają naród polski i osłabiają Polskę. Wybór jest więc następujący: albo Ukraińcy, albo Polacy! Albo oni, albo my!

Dziś dowiadujemy się z mediów, że straszy nas Ruskimi Sekretarz stanu USA Marco Rubio:

Sekretarz stanu USA Marco Rubio odniósł się do słów szefa polskiego MSZ Radosława Sikorskiego, dotyczących systemów Starlink w Ukrainie. Amerykański dyplomata podkreślił, że nigdy nie było mowy o ich wyłączeniu, a zamiast krytyki powinien podziękować Stanom Zjednoczonym. Rubio zaznaczył, że bez wsparcia USA Ukraina już dawno przegrałaby wojnę, a rosyjskie wojska mogłyby dziś stać na granicy z Polską.

interia.pl — Rubio odpowiada Sikorskiemu ws. Starlinków. „Podziękuj, bo miałbyś Rosjan na granicy”

Regiony:        
Page 6 of 24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 24

Tylko świnie siedzą w kinie!

This will close in 1 seconds