TO NIE SĄ MOJE DŁUGI >>>

ANTYKOMUNIZMEM
POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ INTERPOL!!!

Mam pytanie…

USA

„Kraj NATO uznał USA za 'potencjalne zagrożenie’. Po raz pierwszy w historii” [gazeta.pl]

Dania po raz pierwszy określiła Stany Zjednoczone jako potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju. Tak stwierdzono w corocznym raporcie opublikowanym przez jedną z duńskich agencji wywiadowczych.

Nowy raport duńskiego wywiadu

W środę 10 grudnia jedna z dwóch najważniejszych służb wywiadowczych Danii, czyli Duńska Agencja Wywiadu Obronnego (DDIS) przekazała, że kraj stoi w obliczu większej liczby zagrożeń zewnętrznych niż w ostatnich latach, w związku z narastającymi konfliktami geopolitycznymi oraz wątpliwościami wobec zaangażowania USA w bezpieczeństwo Europy. „Wielkie mocarstwa coraz częściej przedkładają własne interesy i używają siły, by osiągnąć swoje cele” – podkreślono w corocznym raporcie.

„Zagrożenie ze strony Rosji wobec NATO będzie rosło”

Rosję i Chiny wskazano jako państwa stanowiące wyzwanie dla Danii. „Jednocześnie pojawiła się niepewność dotycząca roli Stanów Zjednoczonych jako gwaranta bezpieczeństwa Europy” – podano w komunikacie. Dania po raz pierwszy uznała również USA za jedno z „potencjalnych zagrożeń” dla bezpieczeństwa kraju. W raporcie stwierdzono, że Amerykanie „wykorzystują obecnie swoją siłę gospodarczą i technologiczną jako instrument wpływu, także wobec sojuszników i partnerów”.

Czytaj więcej na: wiadomosci.gazeta.pl

Regiony:        

O!!! Wielka Ameryko!!!

Sowieci wyszli z Polski bez jednego wystrzału. Może o to chodzi w tej wojnie na Ukrainie? Uważam, że utworzenie Unii Europejskiej to wielki błąd. A dokładniej – akt dywersji. Niemcy – przykładowo – wcale nie potrzebują Unii, aby być państwem silnym. Zadam złośliwe pytanie: czy Niemcy nie czują się zaatakowane? Wszyscy zostaliśmy zaatakowani, każde państwo europejskie z osobna i wszystkie razem – ZOSTALIŚMY ZEPCHNIĘCI W BAGNO. Chcecie, aby państwem dominującym w Europie były Stany Zjednoczone?? Przecież taki układ jest chory!! W Europie państwem dominującym powinno być państwo europejskie, które jest najsilniejsze.

Regiony:    

Sex dywersja

Stanął mu? Nie chcą powiedzieć.

Jeśli tego nie znacie, to nic nie wiecie o polskich służbach. Maszyny do emitowania fal na ciało człowieka. Ten temat dziś, ale w ujęciu innym niż dotychczas. Wyobraźcie sobie członka idealnego. Nie takiego z krwi i kości, ale technicznego. Wiecie, co potrafią fale emitowane na delikatne narządy przeznaczone do odczuwania niebiańskich przyjemności erotyczno-seksualnych? Oj, niejedna chciałaby to wiedzieć! Tego doświadczyć!

On zaczął. Nie ja! Żeby nie było na mnie! Wasz tajny pracownik zaczął. Ten zatrudniony przy maszynie emitującej w/w fale. Mam w łazience prysznic, da się go ustawić na mocny (wystarczająco mocny) strumień. Wyobrażacie sobie. co dalej?! Takie fale przesłane na moje intymne miejsca (miejscunia) i prysznic. Mniammmm. Stanął mu? A Wam?

Strategicznie patrząc to jest metoda do dupy. Bo co można osiągnąć grupą tajniaków na jednej tylko osobie? Na jednej – w tym przypadku – kobiecie? Maszyny, prąd, koszty obserwacji przez różne zaangażowane w sytuację instytucje tajne – służby wojskowe, wywiady, grupy dywersji z kraju i zagranicy. Przypominam, że to ON zaczął, nie ja!! Gził mnie falami w intymne miejsce wieczorem, gdy zamierzałam spać. To nie moja wina! To jego wina! Nie moja wina, że w łazience mam na takie sytuacje odpowiedni prysznic. Mógł nie zaczynać!

Regiony:        

„Rosja ponownie uderza w Europę. 'Nie mogą się uspokoić'” [interia.pl]

Właśnie odbyła się wizyta Zełenskiego (w USA – red.), za którą stoi cała ta zachodnia masa marionetek. Ten sam ślad przestępczy, ta sama partia wojny, wcześniej kierowana przez Bidena, dziś nie może się uspokoić – stwierdziła Zacharowa.
/…/
Jak stwierdziła, jest to spowodowane faktem, że państwami europejskimi rządzą „nieprofesjonalni” przywódcy, którym „brakuje edukacji, doświadczenia i powołania”.

interia.pl

Regiony:        

Zgniły Zachód

Przedstawiam poniżej ciekawą wypowiedź internauty. Znajduje się w komentarzach do filmu dr Leszka Sykulskiego pt. „NA ŻYWO: Kto zostanie internowany po wprowadzeniu stanu wojennego?”
https://www.youtube.com/watch?v=J-rQZCg4b1g&lc=UgwaMQl9uJyq62q_0Ql4AaABAg

@petroskyrillos
Nasza najbliższa rodzina patrzyła na nas z niedowierzaniem, niemal z bólem w oczach, że nie otwieramy drzwi, choć było nas na to stać i moglibyśmy przyjąć tak wielu. Ich oskarżycielskie spojrzenia kłuły jak szpilki, ale my, z ciężkim sercem i głosem pełnym goryczy, tłumaczyliśmy, że lata spędzone w Ameryce naznaczyły nas prawdą, której oni nie mogli pojąć. Poznaliśmy tam nie tylko ludzi u władzy, ale i zwykłych Amerykanów – ich marzenia podszyte lękiem, media, które gloryfikują zwycięzców i bezlitośnie miażdżą przegranych. Ameryka to kraj, który żyje z wojny – nie tylko tej na polach bitew, gdzie zbrojeniowe koncerny i politycy budują fortuny na ludzkiej krzywdzie, ale i tej codziennej, niewidzialnej wojny o przetrwanie. Tam każdy walczy o swoje: o pracę, o dach nad głową, o miejsce w tym bezlitosnym wyścigu. To dziki kapitalizm, gdzie wspinasz się po szczeblach po trupach innych, gdzie sukces jest bogiem, a porażka – wyrokiem. Reklamy, bilbordy, rozmowy sąsiadów – wszystko krzyczy: ‘Bądź silniejszy, szybszy, lepszy!’ Ale jeśli potkniesz się, jeśli nie nadążysz, Ameryka nie wyciągnie ręki. Tam nie ma siatki bezpieczeństwa, którą znamy z Europy. Słabsi, mniej sprytni, ci, którzy nie dają rady – znikają w cieniu, zapomniani przez system, który karmi się rywalizacją i zyskiem, często z krwi wojen toczonych daleko stąd. Próbowaliśmy to wyjaśnić, błagając o zrozumienie, ale nasze słowa odbijały się od muru niezrozumienia. Nikt nam nie wierzył, nikt nie widział tej brutalnej prawdy, którą my nosiliśmy w sercach jak ranę. Zamiast tego widzieli w nas chłód, brak serca, jakbyśmy zamykali drzwi przed potrzebującymi z własnej woli, a nie z bolesnej świadomości, czego Ameryka nas nauczyła.

Nie tylko USA, lecz cały Zachód cierpi na demencję starczą. Ludność Zachodu nie jest w stanie w tym starczym otępieniu wymyślać rozwiązań dla bieżących problemów. Organ nie używany – jak wiadomo – zanika. I skoro ludzie Zachodu nie są nauczeni w ich KONSUMPCYJNYCH ustrojach myśleć twórczo, skutkiem tego ich intelekt zredukował się. Intelekt ludzi Zachodu jest w stanie agonalnym. Po czym to poznać? Przede wszystkim po katastrofalnych skutkach rządzenia.

Regiony:    

USA – narkoman na głodzie

Stany Zjednoczone przekazują pałeczkę fikcyjnego konfliktu z Rosją Unii Europejskiej. Do absurdu solidarna ze Stanami Zjednoczonymi Unia postanawia zadłużyć się na około 40 lat, aby kupić od USA uzbrojenie, w celu obrony przed fikcyjnym zagrożeniem ze strony Rosji. Może Stanom Zjednoczonym jakoś uda się ten konflikt z Rosją przekształcić z fikcyjnego na realny, a jak nie, to może uda się rozpalić konflikt między Ukrainą a Polską. Może też uda się rozpalić jeszcze jakiś inny konflikt. Generalnie rachunek jest taki: wojna = zyski dla USA. Dla interesów USA jest obojętne, gdzie i między kim a kim wojna wybuchnie, ważne, aby broń była potrzebna.

Aktualnie niektóre kraje Unii Europejskiej, np. Wielka Brytania lub Niemcy lub Francja itd., płaczą, że mają za dużo imigrantów, w niektórych regionach nawet mniej ludności rodzimej niż imigrantów. Zalew Europy imigrantami jest to skutek amerykańskich wojen, które zmusiły ludność tubylczą regionów objętych wojną do ucieczki. Solidarna do absurdu Unia Europejska ludność tą postanowiła przyjąć do siebie.

Klub krajów lepszej kategorii, czyli nadludzi, zrobi wszystko, aby tylko nie ubabrać się komitywą z krajami podludzi, takimi jak na przykład Polska. Europejskie kraje takie jak Wielka Brytania, Niemcy czy Francja za WSZELKĄ cenę chcą tkwić w tym samym klubie, co Stany Zjednoczone. Udają więc, że nie widzą, iż Stany Zjednoczone zachowują się jak narkoman na głodzie – PANICZNIE POTRZEBUJĄ KASY!

Regiony:        

America First

Pewien gospodarz szczycił się tym, że z całej wsi ma największe i najdorodniejsze jabłka w swoim sadzie. Ale od pewnego momentu jego jabłka z roku na rok stawały się jakby mniejsze i coraz mniej dorodne. Przeraził się, że jego jabłka przestaną być największe i najdorodniejsze we wsi, a co gorsza, jakiś gospodarz prześcignie go i to on stanie się pierwszym pod względem jakości jabłek. Wpadł więc na genialny pomysł: skoro nie mogę utrzymać świetności swoich jabłek, zacznę podtruwać i w różny inny sposób po kryjomu podniszczać sady konkurentów i tym sposobem ich jabłka staną się znów gorsze od moich, znów będę FIRST w całej wsi.

Regiony:    
Page 4 of 24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 24

Tylko świnie siedzą w kinie!

This will close in 1 seconds