TO NIE SĄ MOJE DŁUGI >>>

ANTYKOMUNIZMEM
POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ INTERPOL!!!

Mam pytanie…

Banderowcy na smyczy USA

Banderyzm na Ukrainie został rozpętany, moim zdaniem, celowo. I celowo władze w Polsce wpuściły do Polski uciekinierów z Ukrainy masowo. Dochodzi w Polsce do podpaleń, atakowane są osoby narodowości polskiej. Obwiniani są Ukraińcy, w szczególności banderowcy. A zanim wpuszczono tysiące Ukraińców uciekających przed wojną, zamachów w Polsce nie było? Nie ginęli Polacy w dziwnych zamachach? Nie rujnowano Polski gospodarczo? Nie doprowadzano do ruiny poszczególnych firm? W stosunku do Polski realizowano strategię wyniszczania, autorstwa Stanów Zjednoczonych. Banderyzm ma na celu przysłonić winę USA, a nawet oczyścić USA z oskarżeń. Bo kto jest winny nieszczęściom w naszym kraju? Sugeruje się nam, że banderowcy…

A rola Niemiec? A Niemcy postępują zgodnie z amerykańską strategią, czyli także są na smyczy USA. A czy w ogóle Zachód zdolny jest do przeciwstawienia się Stanom Zjednoczonym? Bardzo w to wątpię.

Banderowcy na smyczy USA
Regiony:        

Tylko świnie siedzą w kinie!

This will close in 1 seconds