Losy polskiego przemysłu.
Fakty przeciwko kłamstwom. Kto zbudował, a kto zburzył.
Polska po 1989 r. doświadczyła katastrofy przemysłowej.
Gdyby nie masowa likwidacja przemysłu po 1989 roku, dziś zarabialibyśmy o 1/3 więcej.
Co się stało z polskim przemysłem?
Polskie firmy sprzedane inwestorom zagranicznym. Lista z podziałem na branże
100 polskich firm na 100 lat niepodległości
„Zakłady przemysłowe zlikwidowane po 1989” – wyszukiwarka Google
9 maja Dzień Zwycięstwa 2022

Masakra
Przydałby się jakiś zespół, który oszacowałby szkody wyrządzone Polsce w okresie od antykomunistycznego przełomu do dziś. Nie są to szkody jak na wojnie, widoczne na pierwszy rzut oka. W skład takiego zespołu powinni wchodzić znawcy tacy jak: filozofowie, socjolodzy, psychologowie, ekonomiści oraz wojskowi, zwłaszcza posiadający wiedzę na temat szczególnego rodzaju wojny, jakim jest wojna hybrydowa. Szkody wyrządzone Polsce nie ograniczają się do strat materialnych. Są to bowiem także szkody wyrządzone polskiej mentalności, kulturze, nauce, tradycjom, zwyczajom itd. Nasz kraj został zbombardowany, ale inaczej. Zduszono naszą osobowość narodową. Narzucono nam wzorce obce, wypracowano jakąś nawydziwianą osobowość. Nie oszczędzono i nie uszanowano specyfiki poszczególnych grup społecznych takich jak: rzemieślnicy, nauczyciele, naukowcy, lekarze itp. Masakra!

Oświadczenie
Jednym z powodów powstania mojego blogu były przekłamania na mój temat, z którymi chciałam się definitywnie rozprawić. Ostatecznie, na dzień dzisiejszy wypracowałam sobie wniosek, że Amerykanie powinni stanąć przed stosownym trybunałem w mojej sprawie.
Kabaret OT.TO – Zasmażka [2009 r.]
Kabaret OT.TO – Zasmażka (HD)
Wojna zamiast rokowań
Chcieli obalić komunizm, bo twierdzili, że kapitalizm jest lepszy. Chcieli też dla Polski niepodległości, bo twierdzili, że rządy Sowietów to okupacja. Ale nie poczekali do 1985 roku, aż Układ Warszawski normalnie wygaśnie, tylko zaczęli wojnę. Najpierw skrycie i podstępem podgryzali Układ Warszawski, począwszy już od lat siedemdziesiątych. Potem urządzili show na cały świat – „Solidarność”, papież Polak itp. Po prostu ktoś napisał scenariusz, który potem ogromnymi siłami światowymi odgrywano. Taki film, tyle że na żywo. Rozdano role państwom, politykom, działaczom itd.
Zamiast zorganizować spotkanie na szczycie przedstawicieli bloku wschodniego i zachodniego, w celu uzgodnienia warunków współistnienia państw po wygaśnięciu (normalnym) Układu Warszawskiego, zaczęto udawać, że Zachód pokonuje Wschód. Zachód, szczególnie Stany Zjednoczone koniecznie musiały pokazać całemu światu, że Związek Radziecki zostaje rozgromiony. Bo gdyby kraje założycielskie Układu Warszawskiego (USA, UK, ZSRR) usiadły do stołu rokowań, w związku ze zbliżającym się terminem wygaśnięcia Układu Warszawskiego, wówczas Związek Radziecki uznano by w świecie za partnera USA i UK, co było dla polityków tych dwóch państw nie do pomyślenia i nie do przyjęcia.
1 maja 2022


